II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 3. stycznia 2021 r.

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 13.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja eucharystyczna.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na prace remontowe przy kościele w ramach tacy inwestycyjnej.
 3. Od poniedziałku 4 stycznia rozpoczynamy nadzwyczajną formę kolędowych spotkań z parafianami. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 sprawowaną w intencji rodzin zamieszkujących poszczególne wioski i ulice. Przed Mszą Świętą będzie można złożyć kartki z konkretnymi intencjami, w których mamy się modlić. Porządek spotkań kolędowych w najbliższym tygodniu:
  04.01. poniedziałek – Wichradz i Jeżówek
  05.01. wtorek – Piaseczno
  07.01. czwartek – Warka ul. Mostowa, Farna, Plac Czarnieckiego
  08.01. piątek – Gośniewice
  09.01. sobota – Laski i SHR
  Jeśli komuś będzie bardzo zależało na tradycyjnych odwiedzinach księdza w domu, będą one możliwe po bezpośrednim zgłoszeniu i przy zachowaniu obowiązujących zasad bezpieczeństwa.
 4. W środę uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. według porządku niedzielnego. Na każdej mszy obrzęd błogosławienia kadzidła i kredy. Ofiary składane tego dnia na tacę są przeznaczone na misje.
 5. W piątek – 8 stycznia odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
 6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Ostatni Gość Niedzielny był numerem podwójnym (zostały 3 egz.), natomiast wydanie Niedzieli jest już bieżące i w zwyczajnej cenie 6 zł. Dla dzieci styczniowy nr Małego Gościa.

Życzymy Bożego błogosławieństwa i otwarcia na wszelkie dary, jakie Pan Bóg nam przygotował na ten rok.