III Niedziela Wielkanocna – 15 kwietnia 2018 r.

1. Dziś o godz. 1530 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i dla ich rodziców.

2. Dziś w godz. 800 – 1800 w sali na plebanii prowadzona jest rejestracja potencjalnych dawców szpiku dla ratowania życia chorych na białaczkę. Dawcami mogą być osoby zdrowe w przedziale wieku 18-55 lat. Przy rejestracji potrzebny jest dokument z numerem PESEL.

3. Dziś przejdzie ulicami Warszawy XIII Marsz Świętości Życia pod hasłem „Jestem za życiem”, by przypomnieć o potrzebie troski o życie człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci. Poprzedzi go Msza św. w Archikatedrze Warszawskiej o godz. 1100. Zapraszamy do uczestnictwa wszystkich wiernych, a szczególnie rodziny z dziećmi.

4. Dziękujemy Panu Czesławowi Maroszkowi za bezinteresowny przegląd i zdjęcie odspojonej fasety z sufitu kościoła przy okazji odkurzania ołtarzy i ścian.

5. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę w ramach tacy inwestycyjnej. Dziękujemy także za ofiary imienne. Lista ofiarodawców z minionego tygodnia na tablicach ogłoszeń. Wszystkich wspierających remont naszego kościoła obejmujemy modlitwą w środowej Nowennie do Matki Bożej.

6. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na Seminarium Duchowne.

7. Jest do nabycia prasa katolicka, w której m.in.: o Bogu na ławie oskarżonych, o współczesnych męczennikach w zlaicyzowanej Francji, o poczuciu sprawiedliwości w rozliczeniach z komunizmem, o ludziach bezdomnych i wolontariacie, i wiele innych. Zachęcamy do kupna i lektury.

8. Wszystkim życzymy dobrego i miłego wypoczynku i błogosławieństwa Bożego w nadchodzącym tygodniu.