V Niedziela Zwykła – 9 lutego 2020 r.

 1. Dziś w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce w godz. 1000 – 1900 Dzień Dawcy Szpiku! Akcja prowadzona jest dla Kasi Mentel, która ma 42 lata, mieszka w Krakowie ale wychowywała się i kształciła w Warce, tutaj ma wielu przyjaciół i rodzinę. Jest chora na OSTRĄ  BIAŁACZKĘ  SZPIKOWĄ i potrzebny jest przeszczep szpiku kostnego. Zapraszamy – Jesteś potrzebny.
 2. We wtorek XXVIII Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy chorych i sędziwych na Mszę św. o godz. 1100, połączoną z udzieleniem sakramentu chorych. Od godz. 1030 okazja do spowiedzi. Prosimy o umożliwienie zainteresowanym dotarcia do kościoła.
 3. W związku z beatyfikacją Kardynała Stefana Wyszyńskiego, która odbędzie się 7 czerwca br. na Placu Piłsudskiego w Warszawie, przyjmujemy zgłoszenia chętnych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Prosimy o zgłaszanie się w zakrystii lub kancelarii w celu zarezerwowania kart wstępu.
 4. Dziękujemy naszym Parafianom, którzy w minionym tygodniu przyjęli nas w swych domach z wizytą duszpasterską, za gościnność, wspólną modlitwę, miłą atmosferę i za ofiary złożone na potrzeby kościoła.

Plan wizyt w najbliższym tygodniu:

 1. II. poniedz. godz.1600 – ul. Wysockiego 5a (dewelop.)
 2. II. wtorek   godz.1600 – ul. Warszawska (bez bl.)
 3. II. środa     godz. 900 – ul. Baczyńskiego i ul Reymonta

godz.1600 – ul. Osiedlowa

 1. II. czwartek godz.1600 – ul. Obwodowa
 2. II. piątek     godz.1600 – ul. Błękitna i Tęczowa
 3. II. sobota     godz. 900 – ul. Lotników

godz.1600 – ul. Mickiewicza

 1. W tym tygodniu został przewieziony do pracowni konserwacji zabytków ołtarz Pana Jezusa Ukrzyżowanego, gdzie będzie poddany kompleksowej konserwacji i renowacji. Ołtarz wróci na miejsce w połowie czerwca br.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj w ramach tacy inwestycyjnej jak również za ofiary imienne. lista ofiarodawców z minionego tygodnia na tablicach ogłoszeń. Wszystkie osoby wspierające remont naszego kościoła obejmujemy modlitwą w środowej Nowennie do Matki Bożej.
 3. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do kupna i lektury.
 4. Wszystkim życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i błogosławieństwa Bożego w nadchodzącym tygodniu. a dzieciom i młodzieży życzymy udanych i bezpiecznych ferii zimowych.