VI Niedziela Wielkanocy – 9. maja 2021 r.

 1. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na prace remontowe przy kościele w ramach tacy inwestycyjnej. Zebrane zostało 5046 zł. Dziękujemy także za ofiary imienne. Ostatni ofiarodawcy wymienieni są na tablicy ogłoszeń. Wszystkie osoby wspierające remont naszego kościoła obejmujemy modlitwą w środowej Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 2. Spotkanie grupy kandydatów do bierzmowania dzisiaj o godz. 18.00 w kościele.
 3. Dzisiaj także organizowana jest kolejna zbiórka krwi w godz. 9.30-14.00 w budynku „Primy” ul. Gośniewska 46, wejście od ul. Krótkiej.
 4. W poniedziałek, wtorek i środę Dni Modlitw o urodzaje.
 5. Od piątku rozpoczynamy nowennę do Ducha Świętego.
 6. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Ponieważ dwie grupy dzieci będą przystępowały do I Komunii Świętej na mszach św. o godz. 9.30 i 11.30 prosimy wyjątkowo o wybieranie innych godzin mszy do uczestnictwa.
 7. Spowiedź dla dzieci przed I Komunią Świętą w piątek:
  o godz. 15.00 – dzieci z PSP1 kl. III A i B
  o godz. 15.45 – dzieci z PSP1 kl. III C i D
  o godz. 16.30 – dzieci z PSP2 kl. III A, B i C
 8. Spotkanie biblijne w przyszłą środę 19 maja o godz. 18.00.
 9. W czerwcu ubiegłego roku Ojciec Święty polecił dopisanie do Litanii Loretańskiej kolejnych wezwań. Nieco wcześniej dodane Matko miłosierdzia znalazło się w innym miejscu, całkiem nowe są wezwania Matko nadziei oraz Pociecho migrantów. Obecna litania ma teraz 55 wezwań.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest Niedziela (także nr z ubiegłego tygodnia), Gość Niedzielny i Mały Gość.

Życzymy dobrego przeżycia dnia Pańskiego i błogosławieństwa Bożego.