XII Niedziela Zwykła – 21 czerwca 2020 r.

  1. Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w liturgii Oktawy Bożego Ciała, uczestniczyli w Nieszporach, przygotowali ołtarze.
  2. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. O godz. 8.00 Msza św. dziękczynna za miniony rok pracy w szkole i z prośbą o błogosławieństwo Boże na czas wakacji. Zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców do wspólnego dziękczynienia Panu Bogu. Zachęcamy do wcześniejszej spowiedzi.
  3. W sobotę (27.VI.) o godz. 11.00 grupa dzieci z naszej Parafii, uczęszczających do szkoły nr 2, będzie miała swoją uroczystość I Komunii św.

Spowiedź tych dzieci w piątek o godz. 18.00. Polecamy modlitwie naszych Parafian te dzieci i ich bliskich.

  1. W tym tygodniu – po 18 latach posługiwania – kończy pełnienie obowiązków proboszcza tutejszej Parafii ks. Stanisław Dobkowski. Z racji osiągnięcia wieku emerytalnego przechodzi w stan spoczynku, z zamieszkaniem przy Parafii w charakterze rezydenta. Obowiązki proboszcza obejmie po nim ks. Paweł Witkowski – dotychczasowy wikariusz Parafii M.B. Bolesnej w Milanówku. Kanoniczne wprowadzenie na urząd proboszcza odbędzie się w następną niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.30.
  1. Dziękujemy za ofiary na kościół. Lista ofiarodawców na tablicach ogłoszeń. Przypominamy, że w każdej nowennie do Matki Bożej modlimy się za osoby wspierające remont kościoła.
  2. Jest do nabycia prasa katolicka, w tym „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci. Zachęcamy do lektury.
  3. Wszystkim życzymy wiele dobra, radości i Bożych łask w nadchodzącym tygodniu a dzieciom i młodzieży udanego wypoczynku wakacyjnego. Pamiętajmy, że nie ma wakacji od niedzielnej i świątecznej Mszy św..