XIV Niedziela Zwykła – 05. lipca 2020 r.

  1. Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 13.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja eucharystyczna. Zapraszamy do udziału asystę procesyjną i wiernych.
  2. Ze względu na okres wakacyjny i urlopy księży, Msze św. w dni powszednie odprawiane będą o godz. 7.00 i 17.00 – nie będzie Mszy św. o godz. 7.30. Spowiedź pół godziny przed Mszą św. Kancelaria bez zmian.
  3. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na prace remontowe przy kościele w ramach tacy inwestycyjnej.
  4. Przypominamy o obowiązku zakładania maseczek zakrywających usta i nos w pomieszczeniach, a więc także w kościele i w kancelarii. Dostaliśmy maseczki od gminy, dlatego jeśli ktoś zapomni zabrać z domu może poprosić o nią w zakrystii.
  5. Młodzież ze wspólnoty Terazjańskiego Apostolstwa Ufności przy naszej parafii wybiera się z ks. Przemkiem na obóz letni w górach; już w środę. Dzisiaj możemy ich wesprzeć w pozyskiwaniu środków, gdyż przy kościele rozprowadzają m.in. książki dotyczące ich patronki św. Teresy z Lisieux i jej świętych Rodziców.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym o niezwykle silnej więzi braci Ratzingerów, o tym, że wątpliwości w wierze nie są grzechem, lecz szansą na jej pogłębienie, a w Niedzieli o granicach między wiarą a zabobonem, a także o osobie Prymasa Tysiąclecia – kard. Stefana Wyszyńskiego.
  7. Niech Pan Bóg udziela daru pokoju i swojej łaski w rozpoczętym Dniem Pańskim tygodniu.