XXIII Niedziela Zwykła – 06. września 2020 r.

  1. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na prace remontowe przy kościele w ramach tacy inwestycyjnej.
  2. Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 13.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja eucharystyczna. Zapraszamy do udziału asystę procesyjną i wiernych.
  3. We wtorek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 7.00, 11.00 i 17.00. W czasie każdej Mszy św. błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion.
  4. Spowiedź dla dzieci przed uroczystością pierwszokomunijną w piątek 11 września o godz. 18.00.
  5. Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych z naszej parafii w piątek o godz. 19.30. Katecheza będzie w kościele – przypominamy o maseczkach, dystansie i stroju właściwym dla kościoła.
  6. Pierwsze powakacyjne spotkanie dla ministrantów i lektorów oraz ich rodziców w sobotę o godz. 10.00 w kościele.
  7. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Grób Pański w Jerozolimie. Ze względu na pandemię koronawirusa, decyzją papieża Franciszka zbiórka z Wielkiego Piątku została przeniesiona na niedzielę poprzedzającą święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  8. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 11.30 uroczystość pierwszokomunijna. Ze względu na obowiązujące wymagania zachowywania dystansu prosimy o wybieranie innych godzin Mszy św.
  9. Wznawiamy spotkania dla obecnych kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zaproszeni są także w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 17.00 i spotkanie bezpośrednio po mszy.
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość.

Życzymy radości, odpoczynku w Dniu Pańskim, Bożego prowadzenia i błogosławieństwa.