XXVII Niedziela Zwykła – 6 października 2019 r.

 1. Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 1300 wystawienie Najśw. Sakramentu i procesja różańcowa. Nie będzie nabożeństwa różańcowego po Mszy św. wieczornej.
 2. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy do kościoła w najbliższy piątek na godz 1900 na spotkanie różańcowe i uwielbienie z zespołem KUMRAN. Obecność obowiązkowa.
 3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili XIX Dzień Papieski. Zbierane w tym dniu przed kościołem ofiary zasilą fundusz „Dzieła Nowego Tysiąclecia”. Ta Fundacja, to nie tylko stypendia dla niezamożnej młodzieży, ale także formacja i przyjaźnie, a jej podopieczni są najpiękniejszym pomnikiem św. Jana Pawła II. Fundacja zaprasza na koncert Dnia Papieskiego, który odbędzie się w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie w niedzielę 13 października o godz. 1700. Wstęp wolny. Koncert będzie też transmitowany w TVP 1.  Więcej informacji na stronie Fundacji www.dzielo.pl.
 4. W przyszłą niedzielę – w rocznicę objawień fatimskich – wyruszy z kościoła M.B. Szkaplerznej po Mszy św. o godz. 1800 procesja różańcowa i ulicami miasta przejdzie do naszego kościoła. W związku z tym nie będzie nabożeństwa różańcowego w naszym kościele.
 5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii w godz. 930 – 1400 kolejna akcja krwiodawstwa. Zachęcamy do ofiarowania potrzebującym tego daru życia.
 6. Zapraszamy do włączenia się w szeregi chóru parafialnego (dwa lata temu obchodził 100-lecie istnienia). Jest to szczególna forma uwielbienia Boga. Próby w środy o godz. 1800 w sali na plebanii. Chętnych prosimy o kontakt z Panem Łukaszem – organistą.
 7. Są jeszcze wolne intencje mszalne w tym tygodniu.
 8. Panu Januszowi Marczakowi z Piaseczna dziękujemy za wykoszenie terenu cmentarza parafialnego.
 9. Dziękujemy za imienne ofiary na kościół. Lista ofiarodawców na tablicach ogłoszeń. Dziękujemy także za dzisiejszą tacę inwestycyjną. W każdej nowennie do Matki Bożej modlimy się za wspierających remont kościoła.
 10. Jest do nabycia prasa katolicka: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”. Zachęcamy do lektury.
 11. Wszystkim życzymy wielu łask, dobrego i miłego wypoczynku niedzielnego i błogosławieństwa Bożego w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.