XXVII Niedziela Zwykła – 8 października 2017 r.

  1. Dziękujemy tym, którzy wczoraj w ramach Ogólnopolskiej modlitwy „Różaniec do granic” włączyli się w nią czy to jadąc na rubieże kraju, czy w naszym kościele czy też w rodzinie lub prywatnie.
  2. Dziś obchodzimy XVII Dzień Papieski. Zbierane przed kościołem ofiary tradycyjnie zasilą fundusz „Dzieła Nowego Tysiąclecia”, z którego wypłacane są stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich środowisk.
  3. W piątek (13.X.) z racji 100 rocznicy zakończenia objawień fatimskich, z kościoła M.B. Szkaplerznej po Mszy św. o godz. 1800 wyruszy procesja różańcowa i ulicami miasta przejdzie do naszego kościoła. Prosimy przynieść ze sobą na procesję światło. To będzie jedyne nabożeństwo różańcowe tego dnia; nie będzie nabożeństw różańcowych w naszym kościele.
  4. W następną niedzielę o godz. 1530 Msza św. dla dzieci z klas III, które przygotowują się do I Komunii św. oraz ich rodziców. Obecność obowiązkowa. Podczas tej Mszy św. dzieci otrzymają różańce.

Katecheza dla rodziców dzieci I-komunijnych wyjątkowo w następną środę tj. 18.X. po Mszy św. wieczornej.

  1. Od następnego poniedziałku (16.X.) przyjmowane będą intencje mszalne na pierwsze półrocze 2018r. Prosimy o zrozumienie dla innych i nie zajmowanie samych tylko niedziel.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę w ramach tacy inwestycyjnej. Dziękujemy także za ofiary imienne. Lista ofiarodawców z ubiegłego tygodnia na tablicach ogłoszeń. W każdej nowennie do Matki Bożej polecamy w modlitwie wszystkie osoby wspierające remont kościoła.
  3. W kiosku jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do kupna i lektury.
  4. Niech Wam Bóg błogosławi w niedzielnym wypoczynku i w całym nadchodzącym tygodniu.